Kredi Kartı: Kredi kartı bilgileriniz SSL sertifikalı Sanal Pos Sistemi ile birlikte güvenilir bir şekilde doğrudan banka veritabanına girilmektedir, bankadan dışında kimse tarafından görülemez.

EFT/Havale: İnternet bankacılığı kullanıyorsanız kendi hesabınızdan EFT/HAVALE olarak para transferi yapabilir ya da herhangi bir banka hesabınız yoksa en yakın Garanti Bankası ATM’sinden kartsız işlemler menüsünü takip ederek ödemenizi yapabilirsiniz.

Siparişinizin en hızlı bir şekilde elinize ulaşması için ödeme bilgisini +90 552 836 68 06 numaralı telefon ile ya da info@jantihediyelik.com e-posta adresine yazarak bize ulaştırınız.

Kapıda Ödeme: Siparişinizin ödemesini kargo firmasına yaptığınız ödeme tipine Kapıda Ödeme denilmektedir. Bu hizmeti sunan kargo firmaları standart kargo bedeli haricinde, para transferine aracılık ettiği işlem için tahsilat hizmet bedeli adı altında ayrıca 10 TL masraf almaktadırlar. Bu tutarı ödememek için Kredi kartı ya da Banka Havalesi ödeme yöntemlerinden birini seçmenizi öneririz.